0
Sepette ürün yok.
Hesabım

Zaman Yönetimi Eğitimi

Eğitimin Amacı :
Yaşadığımız çağ , insanların “, hiçbir şeye yeterince zamanları olmadığından fazlaca yakındıkları bir çağ haline gelmiştir..
Yaşamlarımızı çepeçevre saran bir takım ilgi çekiciler ya da bazen hesapta olmayan sıkıntılar, kaygılar bizi yaşamımızın önceliklerine yeterince odaklanmaktan alıkoyar.
Bu durumlar da iş hayatımızı, yaşamsal faaliyetlerimizi, akademik başarımızı hatta sağlığımızı bile tehdit eden bir vaziyete dönüşür.
Zaman yönetimi eğitimlerimizde amacımız yine ,zamanın efektif kullanımı , erteleme alışkanlığı ,öncelikler ve görevler, Adaptasyon ve odaklanma konularında kişinin farkındalığını artırmak üzerine yoğunlaşsa da aslında yaşam Koçluğu destekli bir eğitimdir ve temelde zaman yönetiminin bireyin yaşamındaki dengeyi nasıl etkilediğinden , Plansız ve kötü yönetilen zamanın hayatımızdaki stres ve gerilim düzeyini olumsuz etkilemesi üzerine bilinci yükselten bir eğitimdir.
Unutmamalıyız ki, Bizi asıl yoran şey yaptığımız işler değil , yapmadığımız işlerdir .

Eğitimin İçeriği:
Zamanı yönetmek gerekli midir?
Tamamlanmamış işler,
Erteleme Hastalığı ,
Hedefler ve zaman yönetimi,
Öncelik sıralaması ,
İş bitirircilik,
Stressiz başarı ve
Adaptasyon gibi konulardır.

Eğitim Süresi: —

Eğitim Yeri : Bursa Koçluk Merkezi ofisi, / Belirlenen şirketlerin toplantı salonları / Oteller

Ön koşul : Her yaştan , her sosyal statüden bireyin , yaşamında fark yaratacak kazanımlardır. Kurumsal Eğitimlerinizde ya da bireysel olarak tercih etmeniz mümkündür.

İsterseniz Sizi Arayalım