0
Sepette ürün yok.
Hesabım

ONLINE KOÇLUK

ONLINE KOÇLUK HİZMETİ NEDİR?

Kişilerin, günlük yaşam akışı içerisinde mekan ve zaman kısıtlaması olmaksızın, teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde koçluk hizmetlerinden faydalanabilmesidir. Bu deneyim koçluk hizmetine ulaşmanızı kolaylaştıracaktır.

ONLINE KOÇLUK HİZMETİ ETKİLİ MİDİR?

Aslında, uzaktan yapılan seanslar daha etkilidir. Bunun nedeni, danışanın etrafındaki tüm dikkat dağıtıcı unsurlardan uzak, hazırladığı özel, güvenli ve rahat ortamda olması, dolayısıyla tamamen kendi iç dünyasına odaklanabilmesidir. Karşınızda dikkatinizin bir kısmını vereceğiniz yaşam koçu bile olmadığından, tamamen kendinize odaklanabilir, ayrıca yüz yüze olduğunuzda konuşmaktan çekinebileceğiniz konuları dahi çok daha rahat konuşabilirsiniz. Gerektiğinde ve tercih ettiğinizde seanslar video görüşmesi şeklinde de yapılabilir.

ONLINE KOÇLUK SÜRECİ NASILDIR?

  • Telefonla veya whatsapp hattımız üzerinden arayarak randevu almak ve bir ön görüşmeye katılmak.
    Ön görüşmede, koçluk almak istediğiniz konuyu/gündemi paylaşmanız ve varsa sormak istediğiniz soruların, uzman koçlarımız tarafından cevaplandırılması.
  • Seans sayısını seçerek, koçluk hizmeti seans ücretini ödemek ve bize ödeme bilgilerinizi iletmek. (Ödemenizi buradan kredi kartınız ile güvenle yapabilir ve ödeme esnasında size özel taksit seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.)
  • Planlanan seans saati geldiğinde, sizi arayarak 45 dakika sürecek online koçluk görüşmesine katılmak.